Producenci uchwytów rowerowych. Kto produkuje akcesoria samochodowe do podróżowania i jak je wybrać?

Rynek akcesoriów samochodowych do podróżowania jest duży. Poszukując uchwytu odpowiedniego do swojego samochodu, musimy liczyć się z tym, że będziemy musieli wybierać spośród oferty kilku marek. Kto produkuje akcesoria samochodowe? Jakie akcesoria możemy znaleźć w obrębie asortymentu jednego producenta?

 

Akcesoria samochodowe do podróżowania – producenci

 

Akcesoria do podróżowania są niezbędnymi elementami wyposażenia samochodu jeżeli pragniemy zabrać ze sobą własny rower, sprzęt turystyczny czy powiększyć przestrzeń bagażową. Dzięki nim podróżowanie jest o wiele łatwiejsze, a szeroki wybór dostępnych modeli pozwala na swobodne dopasowanie uchwytu do modelu swojego samochodu.

 

Inter Pack

 

Pośród gamy produktów Inter Pack kupimy bagażniki dachowe rowerowe, na hak raz na klapę bagażnika. Oprócz tego rodzaju uchwytów kupimy również łańcuchy śniegowe, belki do bagażnika dachowego i wiele innych produktów.

 

Peruzzo

 

W gamie produktów Peruzzo również znajdują się różne typy bagażników rowerowych. Producent ten ma szeroki wybór uchwytów rowerowych mocowanych na klapę od bagażnika. Oprócz akcesoriów samochodowych posiada w swojej ofercie uchwyty do przechowywania roweru, które można zamontować w garażu.

 

Menabo

 

Ten producent słynie przede wszystkim z akcesoriów samochodowych do przewożenia nart. W jego ofercie znajdziemy różne typy uchwytów na narty, w tym magnetyczne, które są rozwiązaniem dla osób nieposiadających belek bagażnika dachowego. Firma ta posiada również bogatą ofertę samych belek samochodowych.

Thule

 

Thule to producent o bardzo szerokim asortymencie w obszarze akcesoriów samochodowych. Fingowane tą ma marką są uchwyty do sprzętu sportowego, rowerów a nawet bardzo szeroka oferta  boxów dachowych oraz kufrów, które pomagają powiększyć przestrzeń bagażową.

Thule produkuje belki dachowe, uchwyty, boxy a nawet łańcuchy śniegowe.

 

Mont Blanc

 

Mont Blanc w ofercie posiada również bagażniki bazowe, belki dachowe, bagażniki rowerowe, w tym ciekawą propozycję bagażników na koło zapasowe na klapie bagażnika.

 

Produkty wszystkich tych producentów znajdziecie na stronie https://www.dopasujbagaznik.pl/bagazniki-dachowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *