Sprawdź nasze kombinacje na naturalne soki owocowo-warzywne!

Zdrowe odżywianie z pewnością jest nadal w modzie. Zaczynamy sięgać coraz częściej po zdrowe i naturalne składniki, które mogą wywrzeć na nas pozytywne skutki. Warzywa i owoce, szczególnie latem są najbogatsze w swoje składniki odżywcze, minerały i witaminy. Przygotowanie soku nie jest skomplikowane. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu zajmie nam to tylko kilka minut! Zapoznaj się z naszymi propozycjami na soki z owoców i warzyw na sezon letni 2019!

Idealny napój na odświeżenie?

Latem ciężko jest wytrzymać na zewnątrz. Wysokie temperatury dają się nam we znaki na każdym możliwym kroku. Jedynym ratunkiem jest cień, dobra klimatyzacja lub odświeżające napoje z owoców i warzyw. Do tego z pewnością będą nam potrzebne owoce cytrusów. Cytryna/limonka, pomarańcza i grejpfrut. Dodatkowo możemy pokusić się o ananasa i jakieś warzywo. W tym przypadku będą to marchewki, buraki i seler naciowy. Możemy pokusić się także o jakieś warzywa liściaste. Idealnym uzupełnieniem całej mieszanki może być dodanie szpinaku i jarmużu. Całość możemy doprawić liściem mięty.

sok z warzyw i owoców

Nie każdy jednak lubi warzywa w soku. Kolejnym odświeżającym napojem może być z kolei mieszanka samych owoców. Banan, jabłko i truskawki to recepta niczym na popularnego w całym kraju Kubusia. Taka recepta z pewnością przypadnie do gustu naszym dzieciakom.

Kolejną opcją owocową może być mieszanka pomarańczy, marchwi i cytryny. Do całej kompozycji możemy dodać oczywiście listek świeżej mięty, a nawet imbir.

Jak przygotować sok?

Warzywa i owoce możemy wyciskać za pomocą ręcznych wyciskarek, ale czy to ma sens? Może to być dla nas bardzo męczące, szczególnie latem, kiedy tylko chcemy się jak najmniej napracować. Odpowiednia do tego może okazać się profesjonalna wyciskarka do soków Kuvings. Sprzęt ten jest niezawodny i pracuje na największych obrotach. Przygotowanie naszych naturalnych składników nawet nie będzie potrzebne! Wszystkie skórki i pestki zostaną odseparowane przez specjalne sitko. W sklepie internetowym http://wyciskarki.pl/ można już teraz zakupić fachowy sprzęt. Wyciskarka do soków Kuvings to gwarancja skutecznej i szybkiej pracy. Składniki odżywcze zawarte w owocach i warzywach na pewno nie zostaną utracone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *