Stylowe klapki w sam raz na wakacje!

Klapki często są traktowane po macoszemu. Nie zwracamy uwagi na to jakie klapki bierzemy ze sobą na wczasy, nie przykładami do tego dużej wagi. A jest to błąd, ponieważ latem jest to bardzo ważny element naszego odzienia, i to właśnie o tej porze roku powinniśmy szczególnie zadbać o to, w jakich klapach chodzimy. Dzisiaj zostaną przez nas zaprezentowane klapki, w których zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Mowa o klapkach marki Versace Jeans.

klapki versace jeans

Klapki Versace Mirror

Nazwa tych klapek sporo zdradza. Mirrory z najnowszej kolekcji na lato posiadają górną część o lekko błyszczącej złotej powierzchni. Zabieg ten nie jest przypadkowy. Złoty kolor to przecież kolor słońca, idealnie będzie uzupełniał letnią kreację na co dzień. Co takiego mają w sobie klapki Versace Jeans?

Wysokiej jakości materiały

Model Mirror został wykonany z dwóch materiałów. Podeszwa wykonana jest z wygodnej gumy, dzięki czemu nie straszne będą nawet długie spacery. Jej grubość wynosi około 3,5 cm, dlatego chodzenie będzie przyjemne a stopa będzie odpowiednio amortyzowana. Element wierzchni klapka, to jak zostało wspomniane posiada błyszczącą złota powierzchnię. Wykonany został ze skóry ekologicznej, dzięki czemu klapek będzie solidny, nie będzie się przecierał ani niszczył. Skóra ekologiczna jest mocna i solidna, nic dziwnego, że Versace stawia na wysokiej jakości materiały do wyprodukowania takiego obuwia. Poza tym skóra to klasa i elegancja. Na pewno klapek będzie pod tym względem wyróżniał się pośród innych.

klapki Versace Mirror

Wygląd

Podeszwa jest koloru czarnego, prosta, bez szczególnych elementów, o których można by coś więcej powiedzieć. Skupmy się zatem na górnej części klapków. Skóra posiada eleganckie wytłoczenia, które sprawiają wrażenie pikowania materiału. W centralnej części klapka naniesione jest wyraźne logo marki pod postacią liter „VJ”, które okala zamknięty w okrąg łańcuszek. Całość prezentuje się naprawdę na najwyższym poziomie, do czego Versace zdążyło już nas przyzwyczaić.

Cena klapków Versace Mirror

Klapki znaleźliśmy w butiku egoistin.pl, gdzie ich cena została ustalona na 169 zł. Jak na produkt tej marki, można bez wahania uznać ją za naprawdę fajną i korzystną.